V sobotu 22. prosince se v krumlovské sokolovně uskutečnil další turnaj ve stolním tenise určený pro neregistrované hráče „Garáž Cup“. V předvánoční atmosféře se litých bojů za zelenými stoly zúčastnilo 20 stolně-tenisových nadšenců. Absolutní kategorii (muži + ženy) tradičně ovládl Honza Hurt z Kratochvilky, „štikou“ turnaje se však letos stala Michaela Kupčíková z Brna, která se celkově umístila na 4. místě a v kategorii žen zvítězila.

Velké díky, kromě účastníků, patří i partnerům, kteří nás tradičně podporují. Poděkování tedy náleží firmám @ Víno Tichý Vinný Sklep Rybníky a V sobotu 22. prosince se v krumlovské sokolovně uskutečnil další turnaj ve stolním tenise určený pro neregistrované hráče „Garáž Cup“. V předvánoční atmosféře se litých bojů za zelenými stoly zúčastnilo 20 stolně-tenisových nadšenců. Absolutní kategorii (muži + ženy) tradičně ovládl Honza Hurt z Kratochvilky, „štikou“ turnaje se však letos stala Michaela Kupčíková z Brna, která se celkově umístila na 4. místě a v kategorii žen zvítězila.

Velké díky, kromě účastníků, patří i partnerům, kteří nás tradičně podporují. Poděkování tedy náleží firmám @Víno Tichý Vinný Sklep Rybníky a Cykloservis NovotnýMoravský Krumlov. Zpestřením pro účastníky byla na závěr „tombola“, do které věnoval krásné ceny handicapovaný sportovec Richard Štěpánek, který se samozřejmě i aktivně účastnil turnaje.

Místa na pomyslných stupních vítězů zaujaly:
absolutní kat. – 1. Hurt 2. Nehřivý 3. Lukáš
ženy – 1. Kupčíková 2. Štěpánová K. 3. Krebsová

Ještě jednou všem díky za účast i podporu a věříme, že se spolu budeme setkávat na dalších akcích pořádaných našim stolně-tenisovým klubem i v roce 2019. MK jede!!!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *