Česká asociace stolního tenisu Vás co nejsrdečněji zve na letošní Czech Open 2013, pořádaný jako turnaj ITTF World Tour Major series. Turnaj se bude konat ve dnech 21. – 25. srpna 2013 ve Sportovní hale Univerzity Palackého v Olomouci (ul. U Sportovní haly 2). Oproti loňskému ročníku je turnaj letos zařazen do kategorie Major s celkovou dotací 85.000 USD. Přihlášena je naše kompletní reprezentace v čele s Dimou Prokopcovem a Ivetou Vacenovskou.

Aktuálně se na turnaj přihlásilo 265 hráčů a hráček z 35 zemí celého světa. Po odhlášení některých hráčů z Japonska se nasazenou jedničkou turnaje stal Portugalec Marcos Freitas, dvojkou bude Bastian Steger z Německa. Ve startovní listině nalezneme i Mistra světa ve dvouhře z Paříže 2003 Wernera Schlagera (AUT). Mezi 32 nasazenými máme i my dva zástupce: již zmíněný Dima Prokopcov (17.) a Pavel Širuček (31.). Ve dvouhře žen je nasazenou jako číslo jedna Mistryně Evropy Vikroria Pavlovich (BLR). A i zde máme mezi nasazenými hráčkami dvojí zastoupení v Ivetě Vacenovské (4.) a Renatě Štrbíkové (17.).

Hrát se budou kromě  hlavních soutěží dvouher mužů a žen i soutěže čtyřher a dvouher hráčů a hráček do 21let.

Na turnaj bude od středy do pátku volný vstup, v sobotu a neděli vždy 70Kč/den, nebo 100kč/den za celý víkend. Nejdůležitější momenty víkendového programu budou sledovat kamery ČT.

Další informace o Czech Open 2013 naleznete na webu ČAST :

www.ping-pong.cz

nebo na

http://www.ittf.com/competitions/competitions2.asp?Competition_ID=2240&category=P.

Jeden komentář: “CZECH OPEN – Olomouc”

  1. #uristonline napsal:

    Рада всех приветствовать
    Увидела блог про реальный заработок, интересно для мамочек, учителей, врачей
    неплохой вариант обучают работе и бизнесу
    вот ссылка https://moneymams.blogspot.com/

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *