V dalším extraligovém kole naše děvčata splnila roli favoritek a poslední tým tabulky z Vlašimi porazila bez jediného zaváhání 6:0.

Mladý vlašimský tým od začátku sezóny ještě neokusil vítězný pocit, nic se na tom neměnilo ani v pátek. Stejně jako v prvním vzájemném utkání sezóny jsme také v odvetě dokázali bodovat ve všech šesti zápasech a soupeři nadělili nepopulárního „kanárka“. Jediné dva sety Středočešek vybojovala hned v úvodní dvouhře Tereza Pytlíková, která potrápila Kristýnu Mikulcovou. Mezitím na druhém stole ve svižném tempu porazily Barča Kapounová s extraligovou debutantkou Olgou Kim své soupeřky Kristýnu Pěnkavovou, resp. Annu Matějovskou. Další komplikace už naše hráčky nepřipustily, především s obrannou hrou naší nové posily si soupeřky nevěděly rady, a další sety už do své sbírky nepřidaly

MK – SKST Vlašim 6:0
body: Kristýna Mikulcová, Barbora Kapounová a Olga Kim po 2

V tabulce jsme si tak upevnili průběžné páté místo a všechno nasvědčuje tomu, že dojde k očekávanému čtvrtfinálovému duelu s Dobrým.

Po týdnu volna nás čeká další nabitý týden. V úterý 19. a ve středu 20. února poměříme v Bratislavě síly se slovenským týmem do 23ti let. Už o dva dny později, tj. v pátek 22. února, se představíme v jarním šlágru na stolech Břeclavi, v sobotu 23. února pak zakončíme náročný zápasový program v Hluku.

#MKjede

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *