V semifinále Challenge Play-off letošní Superligy, ve kterém se hraje o konečné sedmé místo, jsme si poměrně snadno poradili s maďarským juniorským výběrem do 23ti let. Obě utkání se po dohodě se soupeřem hrála v naší herně, obě také měla velmi podobný průběh a stejný výsledek.

TT Moravský Krumlov – Team Hungary U23 6:1
(Kristýna Mikulcová a Olga Kim po 2, Barbora Kapounová 1, čtyřhra Kapounová/Kim – Helga Dari)

V úterý večer si odbyla podařenou premiéru v našem prvním týmu lednová posila Olga Kim. Bez větších komplikací si poradila s Annou Fejos i s nejlepší z maďarských hráček Helgou Dari a dvěma body tak přispěla k našemu jednoznačnému vítězství. Podobně se dařilo také Kristýně Mikulcové, Barča Kapounová po úspěšné čtyřhře a úvodní dvouhře proti Szilvii Czegledi v závěru nestačila na Dari.

Team Hungary U23 – TT Moravský Krumlov 1:6
(čtyřhra Dari/Fejos – Kristýna Mikulcová, Barbora Kapounová a Olga Kim po 2)

Středečního dopoledního termínu odvety jsme využili k organizaci tzv. School Match a ke sledování utkání pozvali vybrané žáky krumlovského Gymnázia a základních škol Ivančická a Klášterní. Především jejich zásluhou mělo i druhé utkání atmosféru odpovídající mezinárodnímu utkání, za což jim patří velký dík. V zaplněné sokolovně jsme i přes nepodařený vstup do utkání a prohranou čtyřhru jasně dominovali a, stejně jako o den dřív, zvítězili 6:1. Body si po dvou rovnoměrně rozdělily Barča, Kristýna a Olga.

Po výhrách nad Maďarkami se na konci února utkáme o konečné sedmé místo s juniorským výběrem Slovenska. Konkrétní termíny utkání se aktuálně řeší.

#MKjede!!!

Jeden komentář: “Hladké výhry nad Maďarkami”

  1. pavlik napsal:

    devcata skvele predstaveni proti hungaria vsecny zahrali skvele a Kristyna opet perfektni vykon.vsem obrovska pochvala a drzim vam palce proti slověnám.to co jste predvadeli v evropske lize by jste zaslouzili bez diskuze mnohem lepsi celkove umisteni ale i tak bezva vykony.mersi

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *