Agrotec Hustopeče – MK Řeznovice 10:0 (Petr Hoferik, Pavel Hort, Přemek Janoušek a Petr Dvořáček po 2, čtyřhry Hoferik/Hort a Dvořáček/Janoušek)

V sobotu 8. března se náš tým zúčastnil semináře na téma „Stolní tenis pro pokročilé“. V roli vyučujících se postupně vystřídali pánové Hoferik, Dvořáček, Hort a Janoušek… Po sportovní stránce utkání nepřineslo takřka nic zajímavého, výsledek 10:0, sety 30:2, rozdíl dvou tříd. Pro nás, hrdé protagonisty z Řeznovic, to byl ovšem malý svátek. Kromě Standy nikdo z nás podobné koncentraci pingpongové síly nikdy nečelil a dost možná už ani nebude. Za velký úspěch tak můžeme považovat už jen fakt, že jsme soupeře takových kvalit přiměli nastoupit v plné síle a koncentraci. Za svůj přístup k utkání si domácí borci zaslouží obdiv a vlastně i náš dík. Přispěli tím k důstojnému průběhu divizního finále. Stejně tak naši příznivci, kterých do Hustopečí dorazilo na dvě desítky, vytvořili utkání parádní kulisu. Chyběl tomu už jen nějaký ten bodík…

SKST Hodonín „C“ – MK Řeznovice 10:5 (Patrik Buriánek 3, Ondřej Ilčík, Jakub Hašlík a Filip Hromek po 2, čtyřhra Ilčík/Buriánek – Stanislav Jelínek 2, Jakub Seďa a Aleš Horák po 1, čtyřhra Bíla/Seďa)

V nedělním, trošku netradičně odpoledním, utkání v Hodoníně jsme se potýkali s absencí „béčkaře“ Petra a především vůle po vítězství. V předzápasovém rozboru jsme si s Dejvíkem u kávy v klidu prohlédli aktuální výsledky a s vědomím, že nás z druhého barážového místa už nemůže nikdo sesadit, nastoupili ke stolům. Domácí mladíci, kteří stále ještě bojují o záchranu v soutěži, prokázali v průběhu utkání větší odhodlání a zcela zaslouženě dominovali. Nám nezbývá, než se z porážek otřepat a před klíčovou baráží o postup se znovu vrátit na vítěznou vlnu. Nejlépe už v sobotu v Bystrci a Tišnově…

Barážová utkání proti poraženému finalistovi z playoff středočeské divize se budou hrát systémem doma-venku na plný počet zápasů, o postupujícím rozhodne součet bodů z obou utkání. Termín prvního utkání byl stanoven na 26. dubna, odveta se hraje o týden později, tedy 3. května. Pořadí utkání zatím nebylo stanoveno.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *