MK SUMMARY 2018/19_1

Vážení MK přátelé, nová sezóna 2018/2019 odstartovala!

Po dvou domácích remízách přidala děvčata v neděli první extraligovou výhru. V předehrávce 3. kola vyhrály holky na stolech Dobrého 6:3. Utkání se předehrávalo kvůli reprezentačním povinnostem domácí Zdeny Blaškové, která se kvalifikovala na Olympijské hry mládeže. Paradoxně však vinou zranění k utkání nenastoupila, ohrožen je také její odlet do Argentiny. Přejeme hodně štěstí a brzké uzdravení!

„Béčko“ se vloni zachránilo v 1. lize až v dodatečné baráži. Letos do soutěže vkročilo mnohem lépe. Povedenou premiéru si odbyla naše nová posila z Vysočiny patnáctiletá Daniela Růžičková. V dopoledním utkání s Ústím nad Orlicí pomohla dvěma body k remíze. Odpoledne se jí už tolik nedařilo, ale pro změnu se bodově probudila Sandra Šafaříková a byla z toho těsná výhra 6:4

Mužské „áčko“ začalo svou třetiligovou misi v Havlíčkově Brodě. Domácí by papírově měli patřit k naším nejbližším tabulkovým sousedům a odpovídal tomu také průběh utkání. Kluci bohužel nedokázali udržet slibné vedení, které si na začátku vypracovali a nakonec na Vysočině padli. V neděli se pak představili na stolech jednoho z favoritů soutěže Studené. Také tentokrát průběh odpovídal papírovým předpokladům, domácí zvítězili jasně 10:2.

Los úvodního divizního kola zavál naše „béčko“ na Slatinu. Domácí měli od začátku navrch a postupně navyšovali svůj náskok až k zaslouženému vítězství. Nedělní druhé utkání bylo o poznání vyrovnanější. Domácí tým však za stavu 6:6 dokázal zabodovat a strhnout vítězství na svou stranu.

„Céčko“ naskočilo do KSII v omlazené sestavě. Z úvodní porážky na Sokole Brno se kluci rychle otřepali a ve vyrovnaném duelu proti Praci dokázalo naplno bodovat. V úvodních dvou kolech si své první body v krajských soutěžích připsali všichni tři mladíci Vojta Lehocký, Adam Lustig i Fanda Dohnal a naznačili, že jsme na správné cestě.

Druhou soutěží, ve které by se letos měla tato trojice MK odchovanců pravidelně objevovat, je OPI. V barvách „déčka“ zvládli úvodní předehrávku s „déčkem“ i úvodní kolo v Lažánkách a zatím drží neporazitelnost. Suverénně zvládlo úvodní kolo letošního ročníku také „déčko“, nováčka z Ořechova kluci deklasovali vysoko 17:1.

Také v OP2 máme za sebou úvodní derby. V něm bylo, trošku překvapivě, úspěšnější „géčko“. Odveta bude určitě zajímavá. V OP3 prohrálo řeznovické „háčko“ s Lomničkou 6:12. V OP4 „íčko“ vyhrálo, především díky čtyřem bodům Jakuba Karpíška, v Moravských Knínicích. „Jéčko“ těsně prohrálo v Mokré.

ŽENY „A“ – EXTRALIGA

MK – CDU Sport Ostrava 5:5 (Katya Chernyavskaya a Mitsuki Yoshida po 2, čtyřhra Mikulcová/Yoshida)

MK – Baník Havířov 5:5 (Katya Chernyavskaya 2, Kristýna Mikulcová a Barbora Kapounová po 1, čtyřhra Mikulcová/Yoshida)

SK Dobré – MK 3:6 (Katya Chernyavskaya a Mitsuki Yoshida po 2, Kristýna Mikulcová a Barbora Kapounová po 1)

ŽENY „B“ – 1. LIGA

MK B – TTC Ústí nad Orlicí 5:5 (Katya Chernyavskaya 3, Daniela Růžičková 2)

MK B – SK Dobré B 6:4 (Katya Chernyavskaya 3, Sandra Šafaříková 2, čtyřhra Chernyavskaya/Šafaříková)

MUŽI „A“ – 3. LIGA

Jiskra Havl. Brod – MK 10:6 (Aleš Horák 2, David Novák a Jakub Seďa po 1, čtyřhry Novák/Seďa a Horák/Peterka)

Sokol Studená – MK 10:2 (Aleš Horák a David Novák po 1)

MUŽI „B“ – DIVIZE

SK Slatina B – MK B 10:5 (Mario Varga a Jindřich Bíla po 2, Lukáš Pečinka 1)

Sokol Brno  – MK B 10:6 (Tomáš Filák 3, Tomáš Himal a Mario Varga po 1, čtyřhra Filák/Varga)

MUŽI „C“ – KSII

Sokol Brno D – MK C 10:4 (Lubomír Netolička 2, Vojtěch Lehocký a František Dohnal po 1)

SK Prace – MK C 6:10 (Jindřich Jedlička 3, Lubomír Netolička, Michael Frühauf a Adam Lustig po 2, čtyřhra Frühauf/Lustig)

MUŽI „D“ – OP1

MK D – MK E 7:11 (Tomáš Striegler 3, Pavel Široký a Jiří Stix po 1, čtyřhry Široký/Tichý a Striegler/Stix)

MK D – Sokol Ořechov 17:1 (Pavel Široký, Tomáš Striegler a Josef Pavliš po 4, Milan Staněk 3, čtyřhry Široký/Striegler a Pavliš/Staněk)

MUŽI „E“ – OP1

MK D – MK E 7:11 (František Dohnal 4, Vojtěch Lehocký 3, Adam Lustig a Milan Halačka po 2)

TJ Lažánky B – MK E 5:13 (Vojtěch Lehocký 4, František Dohnal 3, Michael Frühauf a Milan Halačka po 2, čtyřhry Dohnal/Lehocký a Frühauf/Halačka)

MUŽI „F“ a „G“ – OP2

MK F – MK G 8:10 (Milan Staněk, Libor Uhliar a Jaroslav Nunvář po 2, Josef Pavliš 1 a čtyřhra Uhliar/Nunvář – Milan Halačka 4, Michal Makovický 3, Petr Makovický 2 a čtyřhra Halačka/T.Makovický)

MUŽI „H“ – OP3

MK H – Sokol Lomnička 6:12 (Marek Hájek 3, Tomáš Missbach a David Pyrochta po 1, čtyřhra Missbach/T.Makovický)

MUŽI „I“ – OP4

Moravské Knínice B – MK I 6:12 (Jakub Karpíšek 4, Adam Mrkvička, Marek Makovický a Josef Záviška po 2, čtyřhry Makovický/Záviška a Mrkvička/Karpíšek)

MUŽI „J“ – OP4

Cemo Mokrá D – MK J 11:7 (Marek Hájek 3, David Pyrochta 2, Lubomír Pyrochta 1, čtyřhra Hájek/D.Pyrochta)

#MKjede!!

 

 

 

 

 

 

 

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *