První květnový víkend byl pro náš klub vydařený. Mimořádně vydařený!

3.LIGA I DIVIZE ZACHRÁNĚNY!!

Kluci zvládli náročný třídenní turnaj v Praze a díky sobotní vydřené remíze s Vodňanami a  především nedělní výhře nad sestupujícím Štětím zachránili ligovou příslušnost i pro příští rok. Absolutorium, a to nejen za závěrečný barážový turnaj, ale za skvělé výkony v celé sezóně zaslouží především David Novák. S jedenácti body z dvanácti zápasů byl naším hlavním tahounem. Bohužel to byly na nějaký čas poslední body, které David pro Moravský Krumlov vybojoval. Od příští sezóny bude hájit barvy Baníku Mikulčice. Úspěšnou baráží se minimálně na rok s naším dresem loučí také další dlouholetá opora – Jakub Seďa míří do východočeského přeboru, kde posílí tým Mistrovic. Oběma děkujeme za skvělé výkony a v nových působištích přejeme hodně štěstí!!

Díky záchraně áčka ve 3. lize se udržel také náš „B“ tým v jihomoravské Divizi. S ohledem na avizované odchody se oba týmy sloučí. V jaké soutěži bude nově složený tým působit se rozhodne v příštích dnech.

EXTRALIGA NA DOSAH!!

Také děvčata MK „B“ zvládla svůj víkendový úkol na výbornou. V úvodním utkáním finále 1. ligy porazila na domácích stolech Sokol Nusle 7:3 a k postupu do Extraligy jim příští týden v Praze stačí získat čtyři body. Největší zásluhu na sobotní výhře má dvojice Katya Chernyavskaya – Olga Kim, která se postarala o všech sedm bodů.

V POHÁRU BEZ ZTRÁTY BODU!!

Mužské „béčko“ v sobotu odehrálo první ze dvou turnajů 1. stupně Českého poháru. V Kloboukách u Brna postupně porazilo 6:4 domácí, 7:3 vyškovské Dragony a 9:1 Šitbořice. Po polovině sedmičlenné soutěže, ze které vítěz postoupí do podzimního celostátního 2.stupně soutěže, jsme tak bez ztráty bodu v čele. Za dva týdny ve Vyškově nás čekají klíčové duely s Vracovem, Šošůvkou a „béčkem“ Prace. V sobotních zápasech vyčníval především Fanda Dohnal, který výbornými výkony táhl náš tým za vítězstvím.

FRANTIŠEK DOHNAL VÍTĚZEM KONTROLNÍHO TURNAJE U15

Na sobotní podařené představení navíc Fanda navázal také na nedělním kontrolním turnaji starších žáků v Hodoníně. Přestože věkem stále spadá do mladší kategorie, dokázal celý turnaj vyhrát a před nadcházejícím Mistrovstvím ČR U13, které se hraje příští víkend v Jaroměři, potvrdil nárůst formy. Gratulujeme!!

#MKjede #záchranáři #ExtraligaNaDosah #CzechCup #FrankJeVlk 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *